Regulamin


Regulamin strony R. C. Timber

Postanowienia ogólne

 

Ta strona internetowa jest prowadzona przez R. C. Timber.

Wejście na tę stronę internetową jest równoznaczne akceptacją wiążącego charakteru niniejszej informacji prawnej. Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszej informacji jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej.

 

Niniejsza strona internetowa zostala stworzona przez Grupę AF. Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszej informacji jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej. Inne strony internetowe Grupy AF mogą podlegać innym warunkom, z którymi należy zapoznać się odrębnie.

Prawa własności intelektualnej

Wszelkie prawa, w tym w szczególności prawa autorskie oraz prawa do znaków towarowych przysługujące w odniesieniu do wszelkich tekstów, dźwięków, obrazów z galerii, oprogramowania i innych materiałów zawartych na niniejszej stronie internetowej stanowią własność R.C. Timber.

Użytkownik strony może powielać lub pobierać je na twardy dysk komputera i przekazywać innym osobom, pod warunkiem, że służy to wyłącznie celom informacyjnym lub innym celom dopuszczalnym w ramach obowiązujących przepisów prawa;

 

Bez uprzedniej pisemnej zgody R.C. Timber użytkownik strony nie może:

  1. Kopiować niniejszej strony internetowej lub oznaczeń zawartych w jej treści w celach komercyjnych;

  2. Zmieniać niniejszej strony internetowej ani wykorzystywać jej zawartości do innych opracowań.

 

 

Treść strony

 

Ta strona oraz zamieszczone na niej treści mają charakter wyłącznie ogólnej informacji o R.C. Timber oraz jego produktach. Treści zawarte na niniejszej stronie zgromadziliśmy z ogromną starannością.

 

Podane na stronie ceny mogły lub mogą ulec zmianie. Wysawcą produktów jest firma R.C. Timber. Produkty, którymi klient jest zainteresowany mogą zostać zakupione poprzez kontakt bezpośredni, samo wypełnienie formularza kontaktowego nie będzie traktowane jako stosunek sprzedażowy/handlowy.

telefon